Yüksek kalite, Tecrübe, Uzman kadro

  • TEL.: 0.232.364 00 31

    CEP: 0.532.549 04 63

  • 1714 SK. NO: 8/201-202

    Karşıyaka - İZMİR

ENDÜSTRİYEL İZOLASYON
Gem makine İzolasyon; tecrübesiyle sağlam bir alt yapı ve teknik kadroya sahip, hiçbir işi eksik bırakmamış, referans verebilecek, uygulama hakkında tam bilgiye sahip, uygulama ve iş güvenliği alanında eğitimli ekipleri olan bir firma olarak aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.
KAPLAMA İZOLASYON
Endüstriyel binaların ve konutların her türlü dış etkene (yağmur, kar, rüzgâr, güneş vb.) karşı, çok katmanlı, yapının mimari özellikleri de göz ardı edilmeden, seçenekli izolatörler kullanılarak yapılan ısı, su, ses ve yangın güvenliği yalıtımı uygulamasıdır.
KUMLAMA ve BOYAMA
Kumlama, metalin zamanla pas ve korozyona uğramasından dolayı üzerindeki yağ, kir ,pas ve korozyonu kaldırıp boyama işlemi ile metalin kullanım ömrünü uzatmak için uygulanan bir yöntemdir.

İSKELE SİSTEMLERİ
İskele sistemleri çok amaçlı olup, projenin özelliklerine göre malzemelerinin değişkenlik gösterdiği, kaliteden ve iş sağlığından asla ödün vermeden kurulup-kaldırılması gereken özel yapılardır.

Hakkımızda

2007 yılında ticari hayatına giriş yapan GEM MAKİNA, gelişen sektörün tüm teknolojik altyapısını,
uzman kadrosuyla birleştirerek özellikle endüstriyel tesislerin izolasyon hizmetlerini sürdürmektedir.

12. yılına girmek üzere olan firmamız, zaman ve bütçe planlamasıyla projelere değer katarak, kalifiye personel ile tam usta işi dedirten projelere damgasını vurmaya devam etmektedir.

Projeler